Zarządca oferty:

Maciej Schab

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

530 264 429

 

Zajmujemy się doradztwem personalnym oraz rekrutacją wysoko i nisko wykwalifikowanych pracowników z Dalekiego Wschodu. Pomagamy firmom zmagającym się z brakami kadrowymi i trudnościami ze znalezieniem odpowiednich fachowców na rodzimym rynku pracy. Działamy w różnych sektorach gospodarki: od branży informatycznej, przez handel i usługi, po branżę produkcyjną i rolnictwo.

 

INDIE

Indie stają się jednym z kluczowych ośrodków gospodarczych. Gwałtowny wzrost odnotowała głównie branża informatyczna oraz automatyka. W tym kraju wyszukujemy specjalistów do pracy w IT, takich jak: developerzy, analitycy systemowi, architekci baz danych, administratorzy, konsultanci SAP i inni.

NEPAL

Nepal jest krajem o długoletniej kulturze agrarnej, którego duża część mieszkańców jest przystosowana do prac wymagających powtarzalnych czynności manualnych. Przeprowadzamy tutaj rekrutację na stanowiska w następujących branżach: produkcja, przetwórstwo, budownictwo, gastronomia i inne.

 

 Dlaczego warto?

  • Rekrutowani pracownicy posługują się językiem angielskim i posiadają prawo do legalnego pobytu w Polsce.
  • Organizujemy przyjazd pracowników do Polski i koordynujemy procesy formalno-prawne.
  • Gwarantujemy pełną dyskrecję.
  • Dajemy gwarancję na usługę rekrutacyjną: jeśli pracownik nie sprawdzi się podczas okresu próbnego, następnego kandydata znajdziemy za darmo.
  • Oszczędzasz nawet do 100% kosztów rekrutacji!

 

Finansowanie

Współpraca z nami pozwala skorzystać z odpisu na PFRON. Oznacza to obniżenie kosztów usługi nawet do 100% wysokości faktury i tym samym zmniejszenie wydatków Twojej firmy! System finansowania jest przejrzysty i oparty na prostych zasadach mających podstawę prawną.

Krótkie objaśnienie do schematu:

Przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej dwudziestu pięciu pracowników płacą składki do PFRON, jeżeli zatrudniają mniej niż 6% osób niepełnosprawnych.

Przykładowo: przedsiębiorstwo zatrudniające 100 osób musi wpłacić na rzecz PFRON 10 000 zł miesięcznie, jeśli nie zatrudnia min. 6 osób niepełnosprawnych.

Zgodnie z przepisami 50% wyżej wymienionej kwoty przedsiębiorstwo może wydać na usługi w Grupa AF. Drugie 50% należy wpłacić do PFRON.

Przedsiębiorstwo nadal wydaje 10 000 zł, ale dostaje usługi warte 5 000 zł. i fakturę VAT.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

finansowanie Grupa AF

Ilość pracowników

100 500 1250

Wpłata do PFRON:

10 000PLN

faktura za usługę:

5 000PLN

Wpłata do PFRON:

5 000PLN

Wpłata do PFRON:

50 000PLN

faktura za usługę:

25 000PLN

Wpłata do PFRON:

25 000PLN

Wpłata do PFRON:

125 000PLN

faktura za usługę:

62 500PLN

Wpłata do PFRON:

62 500PLN

dane są symulacją

Wpłata do PRFON bez optymalizacji

Wpłata do PFRON przy współpracy z AF. Consulting

Kontakt

Schab

Kontakt w sprawie oferty:

Maciej Schab

Customer Service Director

tel: (+48) 530 264 429

Jastrzebski

Kontakt w sprawie oferty:

Marcin Jastrzębski

Business Development Executive

tel: (+48) 509 373 435