Zarządca oferty:

Aleksandra Rutkowska-Tkaczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

536 283 056

 
   

Norma ISO 50001:2012 określa wymagania dotyczące systemu zarządzania energią, którego celem jest umożliwienie organizacji zastosowania systematycznego podejścia w osiąganiu ciągłej poprawy efektywności energetycznej, w tym bezpieczeństwa energetycznego oraz wykorzystania i zużycia energii. Dostosowanie przedsiębiorstw do wymagań normy pozwala na zmniejszenie zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych oraz ograniczenie kosztów prowadzenia działalności nawet do 15%.

 

System zarządzania energią według normy ISO 50001 może zostać wdrożony w różnych organizacjach, bez względu na wielkość, rodzaj i branżę. Jest szczególnie przydatny w firmach zużywających znaczne ilości energii, np. z branży budowlanej i transportowej.Oferujemy pomoc przy opracowaniu i wdrożeniu systemu zarządzania środowiskowego oraz uzyskaniu certyfikatu ISO 50001. Certyfikat zwalnia przedsiębiorstwa z obowiązku przeprowadzania audytu energetycznego.

 

Kontakt

Schab

Kontakt w sprawie oferty:

Maciej Schab

Customer Service Director

tel: (+48) 530 264 429

Rutkowska

Kontakt w sprawie oferty:

Aleksandra Rutkowska-Tkaczyk

Senior New Business Advisor

tel: (+48) 536 283 056