Grupa AF to marka specjalizująca się w kompleksowym wsparciu firm w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego. Prowadzimy projekty i wdrażamy rozwiązania, pomagając firmom zwiększać konkurencyjność, podnosić efektywność działania oraz realizować założone cele. Od ponad 6 lat obsługujemy zarówno globalne korporacje, jak i polskich przedsiębiorców.

 

Szeroki zakres usług sprawił, że pod koniec 2017 roku Grupa AF rozdzieliła się na trzy wyspecjalizowane podjednostki, w tym jedną działającą w Stanach Zjednoczonych. Wierzymy, że połączenie kilku obszarów działania to gwarancja najwyższego poziomu obsługi oraz rozwiązań na miarę najbardziej wymagających Klientów.

 

W skład marki Grupa AF wchodzą:

Grupa AF Software & Marketing AF Consulting Poland IT Lab

AF.Consulting to agencja doradztwa biznesowego, której celem jest zwiększanie konkurencyjności, wzrost efektywności działania oraz poprawa wyników biznesowych klientów. Pomagamy firmom dostosować się do wciąż zmieniającego się otoczenia, wspierając je wiedzą, doświadczeniem i zaawansowanymi narzędziami. Jesteśmy zdania, że na sukces składają się odpowiednie decyzje podjęte w odpowiednim czasie.

 

Nasz zespół to multidyscyplinarna grupa specjalistów, która dzięki współdzieleniu zasobów, synergii działań i pasji potrafi zrealizować nawet najbardziej złożone projekty. Współpracujemy z jednymi z najlepszych specjalistów z zakresu CSR, RODO, ISO, rekrutacji, prawa, finansów i innych dziedzin. Jednocześnie będąc osobami niepełnosprawnymi, pragniemy udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Podjęcie współpracy z marką Grupa AF jest równoznaczne z dołączeniem do programu Biznes Bez Barier oraz otrzymaniem certyfikatu CSR poświadczającego zaangażowanie Twojej firmy w poprawę sytuacji osób niepełnosprawnych. Podejmowanie działań CSR-owych sprawia, że firmy spełniają społeczne oczekiwania, zaczynają być postrzegane w pozytywnym świetle oraz stają się wiarygodne w oczach klientów i partnerów biznesowych.

Kontakt

Schab

Kontakt w sprawie oferty:

Maciej Schab

Customer Service Director

tel: (+48) 530 264 429

Rutkowska

Kontakt w sprawie oferty:

Aleksandra Rutkowska-Tkaczyk

Senior New Business Advisor

tel: (+48) 536 283 056