Grupa AF to marka specjalizująca się w kompleksowym wsparciu firm w zakresie IT, marketingu i doradztwa biznesowego. Prowadzimy projekty i wdrażamy rozwiązania, pomagając firmom zwiększać konkurencyjność, podnosić efektywność działania oraz realizować założone cele. Od ponad 6 lat obsługujemy zarówno globalne korporacje, jak i polskich przedsiębiorców.

 

Szeroki zakres usług sprawił, że pod koniec 2017 roku Grupa AF rozdzieliła się na trzy wyspecjalizowane podjednostki, w tym jedną działającą w Stanach Zjednoczonych. Wierzymy, że połączenie kilku obszarów działania to gwarancja najwyższego poziomu obsługi oraz rozwiązań na miarę najbardziej wymagających Klientów.

 

W skład marki Grupa AF wchodzą:

AF.Consulting to agencja doradztwa biznesowego, której celem jest zwiększanie konkurencyjności, wzrost efektywności działania oraz poprawa wyników biznesowych klientów. Pomagamy firmom dostosować się do wciąż zmieniającego się otoczenia, wspierając je wiedzą, doświadczeniem i zaawansowanymi narzędziami. Jesteśmy zdania, że na sukces składają się odpowiednie decyzje podjęte w odpowiednim czasie.

 

Nasz zespół to multidyscyplinarna grupa specjalistów, która dzięki współdzieleniu zasobów, synergii działań i pasji potrafi zrealizować nawet najbardziej złożone projekty. Współpracujemy z jednymi z najlepszych specjalistów z zakresu CSR, RODO, ISO, rekrutacji, prawa, finansów i innych dziedzin. Jednocześnie będąc osobami niepełnosprawnymi, pragniemy udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Podjęcie współpracy z marką Grupa AF jest równoznaczne z dołączeniem do programu Biznes Bez Barier oraz otrzymaniem certyfikatu CSR poświadczającego zaangażowanie Twojej firmy w poprawę sytuacji osób niepełnosprawnych. Podejmowanie działań CSR-owych sprawia, że firmy spełniają społeczne oczekiwania, zaczynają być postrzegane w pozytywnym świetle oraz stają się wiarygodne w oczach klientów i partnerów biznesowych.

Finansowanie

Współpraca z nami pozwala skorzystać z odpisu na PFRON. Oznacza to obniżenie kosztów usługi nawet do 100% wysokości faktury i tym samym zmniejszenie wydatków Twojej firmy! System finansowania jest przejrzysty i oparty na prostych zasadach mających podstawę prawną.

Krótkie objaśnienie do schematu:

Przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej dwudziestu pięciu pracowników płacą składki do PFRON, jeżeli zatrudniają mniej niż 6% osób niepełnosprawnych.

Przykładowo: przedsiębiorstwo zatrudniające 100 osób musi wpłacić na rzecz PFRON 10 000 zł miesięcznie, jeśli nie zatrudnia min. 6 osób niepełnosprawnych.

Zgodnie z przepisami 50% wyżej wymienionej kwoty przedsiębiorstwo może wydać na usługi w Grupa AF. Drugie 50% należy wpłacić do PFRON.

Przedsiębiorstwo nadal wydaje 10 000 zł, ale dostaje usługi warte 5 000 zł. i fakturę VAT.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

finansowanie Grupa AF

Ilość pracowników

100 500 1250

Wpłata do PFRON:

10 000PLN

faktura za usługę:

5 000PLN

Wpłata do PFRON:

5 000PLN

Wpłata do PFRON:

50 000PLN

faktura za usługę:

25 000PLN

Wpłata do PFRON:

25 000PLN

Wpłata do PFRON:

125 000PLN

faktura za usługę:

62 500PLN

Wpłata do PFRON:

62 500PLN

dane są symulacją

Wpłata do PRFON bez optymalizacji

Wpłata do PFRON przy współpracy z AF. Consulting

Kontakt

Schab

Kontakt w sprawie oferty:

Maciej Schab

Customer Service Director

tel: (+48) 530 264 429

Rutkowska

Kontakt w sprawie oferty:

Aleksandra Rutkowska-Tkaczyk

Senior New Business Advisor

tel: (+48) 536 283 056