Cel: Stworzenie dokumentu na bazie standardu GRI G4 i tym samym spełnienie obowiązku prawnego.

 

Zgodnie z przyjętą przez Unię Europejską dyrektywą ws. ujawniania informacji niefinansowych i informacji dotyczących różnorodności obowiązek opracowania raportu CSR dotyczy:

 

  •    podmiotów, w których zatrudnienie przekracza 500 osób,
  •    podmiotów, których roczna suma bilansowa wynosi powyżej 85 mln zł lub roczne przychody netto wynoszą powyżej 170 mln zł.

Zarządca oferty:

Maciej Schab

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 530 264 429

RAPORTY CSR

Przygotowujemy raporty z działań CSR-owych przedsiębiorstwa w oparciu o standardy GRI G4 oraz wytyczne Komisji Europejskiej. Zgodnie z wymaganiami prawnymi raporty dotyczą co najmniej kwestii środowiskowych, spraw społecznych i pracowniczych, poszanowania praw człowieka oraz przeciwdziałania korupcji i łapownictwu.

WSPARCIE CSR

Pomagamy w opracowaniu procedur i działań CSR-owych w oparciu o pomysły klientów lub z wykorzystaniem autorskiego programu Biznes Bez Barier (https://biznesbezbarier.biz), którego celem jest profesjonalizacja osób niepełnosprawnych na technologicznym rynku pracy. Realizujemy zarówno jednorazowe akcje, jak i długofalowe kampanie.

Dlaczego warto?

  • Prezentacja informacji zawartych w raporcie wpływa pozytywnie na wizerunek firmy oraz uwiarygadnia ją w oczach klientów i partnerów biznesowych.
  • Sporządzenie raportu z działań CSR-owych pomaga organizacjom wyznaczać swoje cele, mierzyć wyniki oraz zarządzać zmianami, dążąc do zrównoważonego rozwoju.
  • Informacje zawarte w raporcie pozwalają oszacować pozytywne i negatywne oddziaływanie przedsiębiorstwa na otoczenie oraz dostrzec nowe szanse biznesowe.
  • Raport można wykorzystać do działań promocyjnych i marketingowych, np. poprzez udział w renomowanych konkursach lub jako element komunikacji z klientami.

 

Oszczędzasz nawet do 100% kosztów.

Nasz ekspert raportów CSR:

Nina Krystoń

Praktyk biznesu, przedsiębiorca, certyfikowany menedżer CSR, HR Biznes Partner, coach i trener FRIS® z wykształceniem ekonomicznym o specjalizacji psychologia w zarządzaniu. Od wielu lat projekt manager przedsięwzięć rozwojowo-społecznych. Inspiruje, motywuje i przeprowadza przez zmiany.

Kontakt

Schab

Kontakt w sprawie oferty:

Maciej Schab

Customer Service Director

tel: (+48) 530 264 429

Rutkowska

Kontakt w sprawie oferty:

Aleksandra Rutkowska-Tkaczyk

Senior New Business Advisor

tel: (+48) 536 283 056